СТАТТІ 
 

Хай-тек в інтер'єрі

На сьогоднішній день існує безліч стилістичних напрямків, які з успіхом застосовуються для оформлення приміщень. Однак, саме стиль хай-тек в інтер'єрі займає особливе місце серед них. З кожним роком його популярність дедалі більше зростає.

Деяких людей така тенденція дуже вражає, адже вони вважають цей стиль аскетичним. Однак люди зовсім забувають про те, що він серйозно відрізняється від звичного аскетизму. Хай-тек є прикладом технічного прогресу завдяки своїй багатофункціональності. Саме ця характерна риса підкорює серця людей, які звикли досягати поставленої мети. Успішні підприємці, біржові діячі та інші ділові люди схильні вважати стиль хай-тек оптимальним рішенням для тих, хто звик гордо крокувати вперед.
Дизайнери у свою чергу підтримують такі висловлювання. Вони також вважають, що хай-тек відноситься до тих стилів, які можуть дозволити собі не просто впевнені люди, а забезпечені власники квартир. Це зумовлено тим, що для благоустрою житла в стилі хай-тек іноді потрібні досить великі суми.

Але це зовсім не означає, що людина із середніми доходами не може дозволити собі оформлення такого інтер'єру. В асортименті виробів компанії “Mar-Mari”, що у Ковелі, є пропозиції для всіх категорій клієнтів.
Ми використовуємо тільки високоякісні та сучасні оздоблювальні матеріали, які мають гладку дзеркальну або матову металеву поверхню. Адже стиль хай-тек в інтер'єрі проявляється в лаконічній обробці з нейтральними кольорами. Саме тому в ролі основних оздоблювальних матеріалів найчастіше виступає метал, пластик, а також скло. В якості дрібної фурнітури використовуються відполіровані болти, металеві поверхні та труби, ручки з хрому.

Щодня дизайнери “Mar-Mari” працюють над удосконаленням техніки виготовлення продукції, а менеджери нашого інтернет-магазину із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять, і допоможуть підібрати оптимальну модель меблів в стилі лофт та хай-тек.

Телефонуйте: +38 099 233 04 00
06-08-2022